www.KuchnieGranitowe.pl

Co robimy ?


Naszą nietypowość cechuje profesjonalna obsługa na każdym etapie obsługi klienta. Każdy nasz krok i działanie przygotowujemy z wielką starannością i rozmysłem. Oferujemy gotowe produkty oraz materiały w półwyrobie. Na zapleczu posiadamy ponad 50 gatunków granitów oraz marmurów w ogromnej gamie kolorów.

Pomagamy w wyborze materiału,

Zadaniem naszym jest dobrać odpowiedni materiał do wymogów każdego klienta. Twardość oraz struktura kamieni sprawia, że pomoc w doradztwie staje się tu niezbędna. Należy także dodać kwestie aranżacji, do której, podchodzimy profesjonalnie.

Ekskluzywne materiały i komfortowe rozwiązania

Kamień to wyjątkowy materiał, które daje poczucie komfortu i wyjątkowości. Proponujemy wyjątkowe rozwiązania, które dodatkowo zwiększą przyjemność z użytkowania kamienia. Wprowadziliśmy do oferty produkty kamienne z systemem ogrzewania i chłodzenia wyobraź sobie podgrzewaną umywalkę w łazience lub chłodzoną szafkę na wino w salonie. Zainteresowany? Zadzwoń do nas to przygotujemy dla Ciebie wyjątkowe produkty.

Mierzymy na miejscu budowy,

Kolejnym krokiem jest pomiar każdego elementu na budowie lub domu. Pomiary oraz szablony wykonujemy osobiście, co zmniejsza możliwość pomyłki, a tym samym zbędnych, dodatkowych kosztów.

Etap produkcji,

Cięcie oraz obróbka materiału dokonywana jest według pomiarów oraz szablonów na terenie zakładu. Proces produkcji przeprowadzany jest profesjonalnie i z należytą starannością. Doświadczenie nasze pozwala nam w wykonaniu nawet najbardziej nietypowych projektów.

Bezpieczny transport na miejsce budowy,

Załadunek, rozładunek oraz bezpieczny dowóz materiału wymaga wielu lat praktyki oraz kontaktu z kamieniem naturalnym. Odpowiednie spakowanie elementów oraz troska, sprawia że błędy podczas transportu redukowane są do minimum.

Montaż jako element końcowy,

Montaż kamienia jest przez wielu z nas niedoceniany. Osadzenie choćby blatów granitowych wymaga ogromnych umiejętności obchodzenia się z tym materiałem. Dzięki nowym technologią i postępem praca ta daje nam komfort wykonania tej czynności niemal bezbłędnie. Jednakże należałoby wziąć pod uwagę zasoby domowe w narzędzia i tym samym pozostawić tę część ekspertą.

Nasza oferta

Kliknij tutaj żeby sprawdzić CO ROBIMY?
kuchnie granitowe

Kuchnie

kominki

Kominki

parapety

Parapety

schody granitowe

Schody

łazienki granitowe

Łazienki

filmy

Filmy

posadzki granitowe

Posadzki

kamień

Kamień chłodzony/ogrzewany

projektowanie 3D CAD

Projektowanie 3D CAD