Materiały na blaty kamienne do łazienki

Zanim wybierzesz wymarzony blat kamienny do łazienki lub kuchni – sprawdź, z jakich materiałów je wykonujemy! Dzięki temu będziesz wiedzieć, czy spełni on Twoje oczekiwania. Do przygotowania blatów kamiennych wykorzystujemy twardy kamień o doskonałych parametrach technicznych, który efektownie się prezentuje. Oferujemy duży wybór materiałów, zarówno pochodzenia naturalnego, jak i wytworzonych przez człowieka, np. spieki i konglomeraty kwarcowe. Nasz zakład kamieniarski KG STONE stosuje najwyższej jakości surowce do produkcji blatów kamiennych, a są to przede wszystkim:

  • granit,
  • marmur,
  • konglomerat,
  • spiek kwarcowy.

Materiały te różnią się między sobą właściwościami użytkowymi, trwałością, wytrzymałością, wyglądem oraz ceną. W zależności od tego, czy szukasz materiału na blat łazienkowy, czy kuchenny, musisz zwrócić uwagę na ich parametry techniczne. Blaty kamienne do łazienek i kuchni sprawdzą się zarówno w klasycznej, jak i nowoczesnej aranżacji. Użycie naturalnych materiałów doda eleganckiego charakteru każdemu wnętrzu. Przekonaj się o tym sam i skorzystaj z naszej oferty! Zapraszamy nie tylko Klientów z Wrocławia, ale też z okolicznych miejscowości, takich jak na przykład Strzegom.

Zobacz naszą OFERTĘ.
Obejrzyj REALIZACJE.
Zapoznaj się z PORADAMI.

Blaty kamienne do łazienki

Na blaty kamienne do łazienki najczęściej wybieranym materiałem jest marmur, który ze względu na mniejszą odporność na zarysowania i plamy nie powinien być wybierany do kuchni. Tam dużo bardziej sprawdzi się granit czy konglomerat kwarcowy. Blat z marmuru wymaga większej dbałości i impregnowania. Z tego względu częściej wykorzystuje się go na blaty łazienkowe, gdzie nie są narażone na działanie kwasów zawartych w produktach spożywczych. Łazienka z kamienia z pewnością zachwyci każdego przepięknym wzornictwem! Dlatego, jeżeli cenisz sobie najwyższą jakość materiałów wykończeniowych, zdecyduj się na blat kamienny do łazienki i nadaj pomieszczeniu nowy charakter!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu.

Skontaktuj się z nami

KG STONE

ul. Olszowa 69
58-150 Strzegom

biuro:
+48 796 330 107
info@kuchniegranitowe.pl

dział techniczny:
tel.: +48 733 864 107
projekt@kuchniegranitowe.pl