onyks

Pomysł na oryginalny wystrój: podświetlony onyks

Każdy z nas marzy o pięknej, oryginalnej przestrzeni. Mowa tu zarówno o domach i mieszkaniach, jak i lokalach usługowych, biurowcach i tym podobnych. Planowanie wystroju wymaga jednak nie lada przemyśleń. Niekiedy brakuje zaś pomysłów na ciekawe elementy wykończenia, które podkreślą piękno i nietuzinkowość pomieszczenia. Ciekawą inspiracją może okazać się hit ostatnich lat, czyli podświetlony onyks.

Czym jest podświetlony onyks?

Na wstępie warto wspomnieć, czym w ogóle jest tytułowe pojęcie. Najprościej mówiąc, onyks jest luksusowym materiałem wykończeniowym, który z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Wynika to przede wszystkim z jego bezkonkurencyjnych właściwości. Jest trwały jak granit, jednak zwycięża z nim, jeżeli chodzi o dodatkowe właściwości. Co istotne, onyks dobrze przepuszcza światło, dlatego przy jego użyciu można z łatwością stworzyć efektowną i elegancką ozdobę wnętrza.

Zajmujemy się nie tylko produkcją blatów ze spieków kwarcowych, ale także innych wyrobów, w tym także z onyksu. Jeżeli chcesz wykorzystać ten materiał w swoim pomieszczeniu, zapraszamy Cię do podjęcia kontaktu. Wspólnie wymyślimy nietuzinkową dekorację, która będzie stale przykuwać wzrok i cieszyć oko.

Jak wykorzystać podświetlany onyks?

Trzeba wyraźnie zaznaczyć, że nie sposób wymienić wszystkie potencjalne zastosowania tego materiału. Ogólnie rzecz biorąc, jedyne co może Cię ograniczać, to tylko i wyłącznie wyobraźnia. Onyks to zupełnie ponadczasowy i uniwersalny wyrób, który możesz wykorzystać na wiele sposobów. Nasi klienci użyli go m.in. do stworzenia podświetlanej kabiny prysznicowej, obudowy kominka, półścianki, dekoracyjnego paska na ścianie, à la obrazu i wiele więcej.

Co istotne, onyks występuje w wielu rozmaitych barwach, dlatego można z łatwością dopasować go do specyfiki danej aranżacji. Cechuje się również niepowtarzalnym wzornictwem, dzięki czemu zyskasz oryginalną ozdobę, której nie spotkasz nigdzie indziej.