powierzchnia granitowa

Na jakich blatach kuchennych najmniej widać zabrudzenia?

To właśnie kuchnia, a nie pokój dzienny, stanowi dla wielu osób serce domu. Miłośnicy gotowania nie mogą doczekać się urządzania kuchni w nowym domu, marząc o tym, jak będzie wyglądało ich kulinarne królestwo. O ile gotowanie dla najbliższych potrafi sprawiać wiele przyjemności, o tyle utrzymywanie porządku w kuchni już nie. Jaki blat wybrać, by zawsze …

Na jakich blatach kuchennych najmniej widać zabrudzenia? Read More »

blaty kuchenne marmurowe

Blaty kuchenne marmurowe

Marmur na blatach kuchennych jest wspaniałym rozwiązaniem dla ludzi ceniących piękno natury. Struktura oraz piękno marmuru jest niepowtarzalne, dlatego pomimo licznych słabości w strukturze kamienia tak często jest on lubiany i wykorzystywany na świecie do produkcji blatów kuchennych marmurowych. Należy jednak pamiętać o stałej pielęgnacji oraz konserwacji każdego rodzaju marmuru.

blat kuchenny granitowy

Blat granitowy

Wspaniała harmonia ciemnego w białą cętkę blatu granitowego na tle bieli, połysk granitu dodaje splendoru w danym pomieszczeniu. Pielęgnacja powierzchni granitowej nie jest wymagająca, a efekt połysku rozprasza światło w jasnych pomieszczeniach.

owoce na blacie

Powierzchnie satynowe

Przejdźmy do blatów granitowych o powierzchni satynowej. To wspaniały aspekt na tle błyszczącej powierzchni mebli. Co najważniejsze wkład w pielęgnację i utrzymanie powierzchni blatów granitowych satynowych jest minimalny. Matowa powierzchnia wspaniale daje się wyczyścić i nie zostawia śladów palców i pyłków unoszących się w powietrzu.

cięcie kamienia strumieniem wody

Cięcie technologią Waterjet

Cięcie technologią Waterjet pozwala na wykorzystanie pełnego zasobu technologicznego przy wykonywaniu blatów granitowych, posadzek marmurowych, łazienek oraz schodów i tarasów granitowych. Strumień wody przebija nawet najtwardszy materiał bez naruszenia struktury i nacisku na granit lub marmur. Cięcie wodą oraz programowanie w pięciu osiach daje nieograniczone możliwości w modelowaniu wnętrz oraz budowaniu i składaniu skomplikowanych konstrukcji.

spieki kwarcowe podłoga z kamienia

Spieki kwarcowe

Nowy trend w aranżacji blatów kuchennych, łazienek, posadzek wymaga czegoś specjalnego tj. spieków kwarcowych. Ich wzory opływają w przepychu. Najważniejsza jest bezobsługowość w ich utrzymaniu. Spiek jak i ceramika wielkoformatowa to wielkie możliwości w aranżacji w dziedzinie architektury. Lekkość ich oraz twardość klasyfikuje ten materiał na wysokim poziomie. Doświadczenie oraz technologia niezbędna podczas przygotowywania oraz …

Spieki kwarcowe Read More »