Poznaj KG STONE

PRECYZJA 
W KAMIENIU

Firma KG STONE jest na rynku od 10 lat – wcześniej działająca pod nazwą KUCHNIE GRANITOWE. Jesteśmy innowacyjną firmą zajmująca się profesjonalnym wykończeniem wystroju wnętrz takie jak: blaty granitowe kuchenne, granitowy oraz marmurowy wystrój łazienek, schody granitowe i marmurowe, parapety granitowe, posadzki granitowe, elewacje granitowe i marmurowe. Oferta firmy nie ogranicza się tylko i wyłącznie do blatów kuchennych granitowych, wykonujemy również schody z kamienia naturalnego tj granit, marmur, parapety granitowe, posadzki granitowe i marmurowe. .

Polecamy Państwu najwyższej jakości materiał granitowy oraz marmurowy do wykorzystania w produkcji blatów kuchennych granitowych, schodów granitowych i marmurowych, podłóg budynków, a także marmury i granity do innych zastosowań w budownictwie. Nasza firma kładzie ogromny nacisk na indywidualne podejście do każdego klienta. Materiały przez nas używane do produkcji blatów granitowych oraz łazienek marmurowych są najwyższej jakości. Dzięki temu, daje nam to gwarancj zadowolenia każdego klienta.

W naszej kompleksowej ofercie proponujemy rozwiązania każdego problemu związanego z wykonaniem blatów granitowych, parapetów granitowych, parapetów marmurowych, schodów granitowych oraz łazienek marmurowych. W ofercie posiadamy duży wybór kamieni granitowych jak i marmurowych. Firma KG Stone oferuje szeroki wachlarz granitów. Pochodzą one z niemal wszystkich kontynentów. Polska rozwija się i nadal bardzo dużo buduje się w naszym kraju, wraz z tym rośnie zapotrzebowanie na kamieniarskie usługi. Nowoczesne budynki w centrach miast mają granitowe elewacje, schody granitowe a przy drogach wykładane są płyty granitowe. Produkty firmy KG STONE gwarantują Państwu nie tylko wysoki stopień luxusu, ale także dostosowany do potrzeb wszystkich klientów.Firma prężnie rozwija się w dziedzinie wykończeń wnętrz z granitu i marmuru, ponieważ granit i marmur dają w każdej realizacji efekt niepowtarzalny i magiczny. Firma nasza przez ostatnie 10 lat została mocno zmodernizowana dzięki pozyskaniem środków unijnych oraz licznymi innowacjami przeprowadzonymi na materiałach tj. granit, marmur, spiek kwarcowy. Liczne projekty pozwoliły uzbroić firmę KG STONE w park maszynowy niezbędny do cięcia oraz wykończenia granitu, marmuru oraz spieku kwarcowego i konglomeratu kwarcowego.

kuchnie granitowe, łazienki, schody, posadzki, parapety, kominki

precyzyjne cięcie

nowoczesny park maszynowy

staranne wykończenie

kamień na długie lata

od pomiaru do montażu

wysoka jakość materiałów

ikonka - narzędzia
Years In Service
ikona - 24h
Hours Service
ikona - gwiazdka
Star Ratings
ikona - sklep
Branches In City

Co mówią nasi klienci?

"Firma specjalizująca się w rzeźbieniu z kamienia i muszę przyznać że im to wychodzi fantastycznie."
Jadwiga Kolarz
"Wreszcie mamy kuchnię marzeń. Nasze wszystkie oczekiwania zostały spełnione i wszystkie prace zakończone z ogromnym sukcesem. W pełni polecam firmę za tak sumiennie wykonaną kuchnię."
Beata Skrzypek
"Kuchnia wygląda fantastycznie. Blaty docięte z dużą precyzją i dopasowane do reszty mebli. Jestem bardzo zadowolony i polecam każdemu!"
Wiktor Kopeć

Nasz Park Maszynowy

W naszej firmie używamy tylko najnowocześniejszych i najwyższej klasy urządzeń.
Posiadamy urządzenia do cięcia wodą, pomiary cyfrowe u klienta oraz maszyny w technologii CNC.