Poznaj KG STONE

PRECYZJA 
W KAMIENIU

Firma KG STONE jest na rynku od 10 lat – wcześniej działająca pod nazwą KUCHNIE GRANITOWE. Jesteśmy innowacyjną firmą zajmująca się profesjonalnym wykończeniem wystroju wnętrz elementami z kamienia naturalnego. W naszej ofercie znajdują się takie produkty, jak: blaty granitowe kuchenne, elementy wystroju łazienek, schody, parapety, posadzki i elewacje zrobione z granitu oraz marmuru.

Polecamy Państwu najwyższej jakości materiał granitowy oraz marmurowy do wykorzystania w produkcji różnorodnych elementów wystroju domu, a także do innych zastosowań w budownictwie. Nasza firma kładzie ogromny nacisk na indywidualne podejście do każdego klienta. Materiały przez nas używane do charakteryzują się najwyższą jakością oraz trwałością. Daje nam to gwarancję zadowolenia każdego klienta.

KG Stone

W ofercie posiadamy duży wybór zarówno kamieni granitowych, jak i marmurowych. Pochodzą one z niemal wszystkich kontynentów. Polska rozwija się i nadal bardzo dużo buduje się w naszym kraju, wraz z tym rośnie zapotrzebowanie na kamieniarskie usługi. Nowoczesne budynki w centrach miast mają elewacje i schody granitowe, a przy drogach wykładane są płyty zrobione z granitu. Produkty firmy KG STONE gwarantują Państwu nie tylko wysoki stopień luxusu, ale także materiały dostosowane do potrzeb wszystkich klientów. Firma prężnie rozwija się w dziedzinie wykończeń wnętrz z kamienia naturalnego, ponieważ kruszywo to daje w każdej realizacji efekt niepowtarzalny i magiczny. Przez ostatnie 10 lat firma została mocno zmodernizowana dzięki pozyskaniu środków unijnych oraz licznym innowacjom przeprowadzonym na materiałach, takich jak granit, marmur, spiek kwarcowy. Liczne projekty pozwoliły uzbroić firmę KG STONE w park maszynowy niezbędny do cięcia oraz wykończenia wspomnianych materiałów.

precyzyjne cięcie

nowoczesny park maszynowy

staranne wykończenie

kamień na długie lata

od pomiaru do montażu

wysoka jakość materiałów

ikonka - narzędzia
Years In Service
ikona - 24h
Hours Service
ikona - gwiazdka
Star Ratings
ikona - sklep
Branches In City

Co mówią nasi klienci?

"Firma specjalizująca się w rzeźbieniu z kamienia i muszę przyznać że im to wychodzi fantastycznie."
Jadwiga Kolarz
"Wreszcie mamy kuchnię marzeń. Nasze wszystkie oczekiwania zostały spełnione i wszystkie prace zakończone z ogromnym sukcesem. W pełni polecam firmę za tak sumiennie wykonaną kuchnię."
Beata Skrzypek
"Kuchnia wygląda fantastycznie. Blaty docięte z dużą precyzją i dopasowane do reszty mebli. Jestem bardzo zadowolony i polecam każdemu!"
Wiktor Kopeć

Nasz Park Maszynowy

W naszej firmie używamy tylko najnowocześniejszych i najwyższej klasy urządzeń.
Posiadamy urządzenia do cięcia wodą, pomiary cyfrowe u klienta oraz maszyny w technologii CNC.